Mini Żabki jako II w Mikołajkowym Spotkaniu Tanecznym w Krośnie

Mikołajkowe Spotkania Taneczne w Krośnie już są za nami. Był to ostatni festiwal w tym roku kalendarzowym. Grupa Mini Żabki wystartowała w kategorii 7-11 lat ze wspaniałym rezultatem. Taniec „Przyszyj mnie” wytańczył II miejsce, ex equo z zespołem Kleks III oraz jako jedyny zespół w tej kategorii wiekowej otrzymał nagrodę od firmy Dance Shop za wyraz sceniczny, czyli Nagrodę Pieniężną, którą można zrealizować poprzez zakup strojów w firmie Dance Shop. Mikołaj był obecny podczas całego konkursu. Nam udało się go spotkać za kulisami i zrobił sobie z nami zdjęcie. 

Przegląd Zespołów Tanecznym w Sieniawie

  W dniu wczorajszym 4 grudnia 2018 roku zamiast naszych zajęć 3 grupy pojechały na Przegląd Taneczny „Roztańczona barbórka” do Sieniawy. Mini Żabki za układ „Przyszyj mnie” zdobyły II miejsce spośród 19 zespołów w tej kategorii wiekowej, Bieszczadzkie Żabki zaprezentowały się równie pięknie i otrzymały Wyróżnienie, natomiast Foks w kategorii najstarszej wytańczył również II miejsce. Gratulujemy organizatorom dobrze zorganizowanej imprezy. Dzieci otrzymały słodkości, a zespołowe zasoby powiększą się o kolejne puchary i dyplomy. Gratulujemy wszystkim naszym dzieciom, że pokazały się od najlepszej strony.

II miejsca na Ogólnopolskim Andrzejkowym Spotkaniu Tanecznym w Jaśle

W sobotę 24 listopada 2018 roku nasze grupy Mini Żabki i Bieszczadzkie Żabki zaprezentowały się w Ogólnopolskim Andrzejkowym Spotkaniu Tanecznym w Jaśle. W kategorii 7-11 lat solówkę zatańczyła Patrycja Zanik, duet Nikola Czenczek i Wiktoria Faryj oraz Mini Żabki zatańczyły taniec „Przyszyj mnie”- była to premiera festiwalowa. Poziom był bardzo wysoki, a nasze tańce docenione. Duet pt. „Tom i Jerry” zdobył II miejsce, a taniec „Przyszyj mnie” również uplasował się na II miejscu. Radość była ogromna. W kategorii 12-15 solówkę zatańczyła Zofia Bechta, duet Jagoda Sanecka i Julia Witlańska, a Bieszczadzkie Żabki zatańczyły „A gdyby tak dosięgnąć gwiazd”. Wszystkie te prezentacje pokazały się od najlepszej strony. Dzieci otrzymały plecaki i torby.

Występy w BDKu

W dniu 13 listopada 2018 roku wystąpiliśmy dla Szkoły Podstawowej w Lesku uświetniając akademię z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Wystąpił duet Gaja Chwała i Jagoda Sanecka oraz finał patriotyczny w okrojonym składzie. W dniu 17 listopada 2018 roku mieliśmy zaszczyt wystąpił na 95-lecie klubu sportowego Sanovia. Przedstawiliśmy 5 układów tanecznych.