Wszystkie tańce

Antologia tańców  lata 1981-2017

  1. Lajkonik-1981r
  2. Taniec współczesny-1981r
  3. Marsz górniczy -1982r
  4. Była sobie żabka mała -1983r -Konin 83 III miejsce
  5. Furman -1983r
  6. Jarzynowy taniec -1983r -Konin 83 III miejsce
  7. Koniki cyrkowe-1983 r – Konin 83 III miejsce
  8. Krasnoludki -1984 r – Konin 84 I nagroda
  9. Taniec z parasolkami -1984r
  10. Poleczka z jarzynami -1984r
  11. Zaczarowany las -1985r -Konin 85 brazowy aplauz
  12. Zabawa z piłkami -1985r
  13. Czerwony kapturek -1986r-Konin 86 brazowy aplauz
  14. Zaklęcie Sinbada -1986r. -Konin 86 brazowy aplauz
  15. Układ z szarfami -1987r
  16. Wycieczka do ZOO -1987r -Zamosć 87 Puchar Miasta Zamoscia
  17. Krakowiak Kaczuszek – 1987r- Konin88 brazowy aplauz , brazowa jodła Kielce 87
  18. Rock and roll -1987r
  19. Smurfy -1988 r-Konin 88 brazowy aplauz
  20. Szkoła na wesoło -1989r -Zamosć 88 Wyróżnienie
  21. Wkrótce sobota – 1990r- Konin 91 brazowy aplauz ,,Mikołajki 91 laureat
  22. Kapusciane niedole -1990r -Konin 91 brazowy aplauz , Mikołajki 91 laureat
  23. Taniec dyskotekowy -1990r
  24. Bieszczadzka ciuchcia -1991r -Konin 92 wyróżnienie
  25. Dwa wiatry – 1992r
  26. Alibaba -1993r
  27. Urodzinowe prezenty – 1994 r-Konin 94 srebrny aplauz , Tarnów 94 II miejsce
  28. Przygoda latawca -1996r
  29. Alibaba i rozbójnicy -1996r
  30. Parada -1996r
  31. Wesołe potyczki -1997r-Konin 97 wyróżnienie, Mikołajki 97 II nagroda
  32. HIP Hop -1997r
  33. Olimpijskie impresje – 1998r -Mikołajki 98 III nagroda i nagroda jury dziecięcego
  34. Tańczaca stonoga -1998r -Mikołajki 98 II nagroda
  35. W krainie motyli -1998r -Mikołajki 98 III nagroda
  36. Dzikie tango -1999 r-Mikołajki 99 I nagroda, Konin 99,. Gorzów 01 wyróznienie
  37. Dyskoteka u barbi -1999 r -Mikołajki 99 II nagroda
  38. Dico show -1999r -Mikołajki 99 I nagroda
  39. Znaki Zodiaku -2000r -Mikołajki 2000 I nagroda. Konin 2000, Sala kongresowa Warszawa 2000 udział w finale telewizyjnego turnieju tańca, Gorzów 01 Wyróżnienie, Laur Rzecha 01 Wyróżnienie
  40. Czerwono czarne -2000r.- Mikołajki 01 I nagroda ,Konin 02, Laur Rzecha 01 wyróżnienie
  41. Ach te swinki -2001r -Finał w Koninie 02. ,Gorzów Wlk 01 I Nagroda i nagroda Jury dziecięcego,Mikołajki 01 I nagroda/ grand prix/, Kielce ’03 Brazowa miotła , Laur Rzecha 01 -tytuł laureata
  42. Order Usmiechu-2001r/ scena finałowa
  43. Lesne duszki -2001r -Mikołajki 01 I nagroda, Gorzów 03 spotkanie laureatów, Laur Rzecha 01 tytuł laureata
  44. Stworzenie swiata – 2002r -Mikołajki 2001 I nagroda , Laur Rzecha 02 I nagroda
  45. W plastusiowym piórniku -2002r – Laur Rzecha 02 tytuł laureata , Gorzów 03. Mikołajki 03 I nagroda
  46. Shrek 2003r -Kielce 03 brązowa miotła. Laur Rzecha 03 tytuł laureata, Mikołajki 03 I nagroda
  47. Cudowna podróż -2003r
  48. Magiczny kamień -2003r
  49. Między dobrem i złem – 2003 -Laur Rzecha 03 wyróżnienie. Mikołajki 03 Wyróżnienie, Przemysl 04 III nagroda
  50. Jacek i Placek -2004r- Staszów 04 III miejsce, Przemysl 04 I nagroda. Laur Rzecha 04 wyróżnienie, Mikołajki 04 laureat, Jasło 05 I nagroda
  51. Żadza pieniadza -2004r -Staszów 04 II miejsce, Przemysl 04 III nagroda,
  52. Kolorowy swiat -2004r
  53. Agentki-2004
  54. Gdzie ci mężczyzni – /scena finałowa 2004/
  55. W pośpiechu– 2004 
  56. Pokaz mody -2004 r-Mikołajki 04 laureat ,Przemysl 05 I nagroda
  57. Zakochane Mrówki -2004r – Mikołajki 04 Nagroda Marszałka województwa, Kielce 05r.srebrna miotła, Laur Rzecha 05r tytuł laureata, Przemysł 05 II nagroda, Jasło 05 I nagroda
  58. Tacy młodzi -2004r
  59. Wiara czyni cuda- 2005 ( Bieszczadzki Żabki)
  60. Wiosenne porządki- 2005 (Mini Żabki)
  61. Niesforne kaczorki– 2006 (Mini Żabki), Tytuł Laureata w Festiwalu o Laur Rzecha w Rzeszowie, Wyróżnienie w Podkarpackim Przeglądzie Mikołajki w Rzeszowie, Nagroda za ciekawą realizację tematu na Festiwalu w Małogoszczu
  62. Linia życia– 2006 (Foks) Wyróżnienie w Podkarpackim Przeglądzie Mikołajki w Rzeszowie
  63. Stewardessy – 2007 (Foks) Tytuł Laureata na Festiwalu w Małogoszczy, II Nagroda- Tańcowały dwa Michały w Przemyślu
  64. Nocne zmorki -2007
  65. Ziemia -2007
  66. Strachy na wróble -2007 „O Laur Rzecha 07” Wyróżnienie, Nagroda za ciekawą realizcję tematu – Małogoszcz
  67. Kometa -2007 /scena finałowa/
  68. W krainie bajek-2008
  69. Najlepiej razem –2008
  70. Rok w piosence-2008
  71. Z pułapki-2008 „Rytmiczne plasy”08 Tytuł Lauteata, „Małogoszcz 2008” Tytuł Laureata,Nagroda w Gorzowie na Ogolnopolskim Festiwalu, „O Laur Rzecha 2008” Wyróżnienie, „Powiew’09”- wyróżnienie
  72. Poscig-2008
  73. Uliczne zabawy-2008
  74. Final 2008-2008
  75. Heca w niebie-2008 „O widły diabła łancickiego’09”- I miejsce, „Powiew ’09 – Wyróżnienie, „Mikołajki 08” Wyróżnienie, Przemyśl- I miejsce,  Andrzejkowe Spotkanie Taneczne- I miejsce Tańcoały dwa Michały; I miejsce  i nagroda jury dziecięcego
  76. Pozytywka–  2008   w Gorzowie- Tytuł Laureata, „Rytmiczne plasy ’09”-Tytuł Laureata,”O Laur Rzecha ’09”- Tytuł Laureata, „Powiew ’09” -Wyróżnienie, „O widły diabła Łancuckiego’09”- Wyróżnienie, Małogoszcz 2010- Grand Prix, „Tańcowały dwa Michały” 2010 – II miejsce
  77. Przez różowe okulary-2009 O Laur Rzecha 2009- wyróżnienie, „Tańcowały dwa Michały” 2010- I miejsce i Nagroda jury dziecięcego
  78. Kobieca szafa– 2010 „Powiew” ’10- III miejsce, Małogoszcz 2011 – Dyplom za ekspresję w tańcu
  79. Marsz krasnoludkow-2009
  80. Finał– 2009
  81. Wiewiórcze psoty– 2010 „Powiew” ’10- II miejsce, Małogoszcz 2011 – Złoty Laureat, „Mikołajkowe Spotkanie Taneczne” 2011 Krosno- II miejsce, „Tańcowały dwa Michały Przemyśl- I miejsce,  Andrzejkowe Spotkanie Taneczne Jasło 2012-I miejsce
  82. Pod maską– 2010
  83. Finał z Michaelem Jacksonem– 2010
  84. Lunatyczki- 2011, Małogoszcz 2011 – Złoty Laureat, „Powiew” Tarnobrzeg 2011- II miejsce, „Mikołajkowe Spotkanie Taneczne” 2011 Krosno- II miejsce,
  85. Jubileuszowy spektakl „Przez morza i kontynenty”– 2011
  86. Siostry – 2012 (duet Zuzanna Buksztel i Klaudia Tkacz)
  87. Na wystawie– 2012 (Mini Żabki)- Nagroda Główna w Przeglądzie w Miejscu Piastowym
  88. Magia władzy -2012 (Foks)
  89. Wesołe baranki- 2012 (grupa rytmiczna)
  90. W świecie koralików– 2012( Bieszczadzkie Żabki)
  91. Tajemniczy ogród- 2013 (Foks)  Nagroda Główna- Mini Art w Miejscu Piastowym, III miejsce- Andrzejkowe Spotkanie Taneczne w Jaśle, III miejsce i nagroda jury młodzieżowego- Mikołajkowe Spotkania Taneczne w Krośnie , III miejsce- O Złoty Gryf w Dębicy, Wyróżnienie-  Przegląd w Jedliczu
  92. Krecikowy los– 2013 (Mini Żabki) I miejsce- Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych w Jedliczu, Złoty Kaczy Pląs- Kaczucha Krosno, III nagroda- Tarnobrzeski Festiwal Tańca, I miejce-  Intermedium w Krośnie,  I miejsce- Międzynarodowy Festiwal „O Laur Rzecha” w Rzeszowie, I miejsce- Mikołajkowe Spotkania Taneczne w Krośnie, I miejsce- „Tańcowały dwa Michały” w Przemyślu, Nagroda Specjalna, Nagroda jury dziecięcego, Nagroda za doskonałą technikę, Nagroda Burmistrza Biłgoraju- „Taneczne Inspiracje” w Biłgoraju, Wyróżnienie- Taneczny Sabat w Kielcach, III miejsce- Nałęczowski Festiwal Tańca
  93. Kocie zaloty 2013 (Bieszczadzkie Żabki) II miejsce w Mikołajkowym Spotkaniu Tanecznym w Krośnie, Wyróżnienie- Kaczucha Krosno
  94. Pan Hilary- 2013 (Grupa rytmiczna)
  95. Taneczne show 2013 (Mini Żabki)
  96. Dziewczynka z zapałkami– 2014  (Foks) Wyróżnienie- Przegląd w Jedliczu
  97. Budowa wieży w Pizie– 2014 (Foks) III miejsce- „Tańcowały dwa Michały” w Przemyślu,  III miejsce w VII Przeglądzie Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf” w Dębicy
  98. Moc w skorupce– 2014 (Mini Żabki) III miejsce- Przegląd w Jedliczu, I miejsce- Międzynarodowy Festiwal O Laur Rzecha w Rzeszowie
  99. Dzieło mistrza– 2014 (Bieszczadzki Żabki) II miejsce- Ogólnopolski Festiwal Taneczne Inspiracje w Biłgoraju, Wyróżnienie- Kaczucha w Krośnie,  Wyróżnienie w XXII Międzynarodowym Festiwalu Tańca „Przystań dla tańca” w Gorzowie Wielkopolskim. I miejsce Nagroda Prezydenta Miasta Przemyśla- „Tańcowały dwa Michały” w Przemyślu, III miejsce- Międzynarodowy Festiwal Taneczny ” O Laur Rzecha” w Rzeszowie
  100. Muczą krowy– 2014 (Kijnaki)
  101. Uwikłana-2015 (Foks) III miejsce  w VII Przeglądzie Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf” w Dębicy
  102. Biała czy mleczna– 2015 (Mini Żabki) I miejsce- VI Ogólnopolskim Festiwalu Powiew w Tarnobrzegu, I miejsce w V Ogólnopolskim Festiwalu Intermedium w Krośnie, III miejsce  w III Ogólnopolskim Festiwalu Tanecznym „Kontrakcja” w Krakowie,  III miejsce w XIII Międzynarodowym Festiwalu O Laur Rzecha w Rzeszowie,  II miejsce w Mikołajkowym Spotkaniu Tanecznym w Krośnie,Nagroda Specjalna w III Ogólnopolskim Festiwalu Taneczne Inspiracje w Biłgoraju
  103. Połączenie telefoniczne -2015 (Bieszczadzkie Żabki) Wyróżnienie w XXII Międzynarodowym Festiwalu Tańca „Przystań dla tańca” w Gorzowie Wielkopolskim.
  104. Taniec z laseczkami- 2015 (Bieszczadzkie Żabki)
  105. W zagrodzie– 2015 (Mini Żabki)
  106. Teletubisie- 2015 (Kijanki)
  107. O północy w cyrku– 2015 (Foks)
  108. Zagraj z nami– 2015 (Bieszczadzkie Żabki)
  109. Spotkanie przy studni– 2015 (Foks)  II miejsce w VIII Przeglądzie Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf” w Dębicy, III miejsce- Ogólnopolski Festiwal Tańca „Intermedium”, Wyróżnienie- IV Festiwal Tańca „Kontrakcja” w Krakowie
  110. Oceans 2016 (Foks) -II miejsce w VIII Przeglądzie Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf” w Dębicy
  111. Niepożądani goście– 2016 (Mini Żabki) Grand Prix- w Przeglądzie Złoty Gryf w Dębicy, II miejsce- „Tańcowały dwa Michały” w Przemyślu, II miejsce- Ogólnopolski Festiwal Tańca „Intermedium” w Krośnie, II miejsce- IV Festiwal Tańca „Kontrakcja” w Krakowie, I miejsce- Ogólnopolski Festiwal Tańca w Pyskowicach, III miejsce- Andrzejkowe Spotkanie Taneczne w Jaśle, II miejsce- Mikołajkowe Spotkanie Taneczne w Krośnie, I miejsce- Ogólnopolski Przegląd Taneczny w Jedliczu
  112. Bitwa pod Grunwaldem– 2016 (Bieszczadzkie Żabki) II miejsce- Ogólnopolski Festiwal „Taneczne inspiracje” w Biłgoraju, II miejsce- Andrzejkowe Spotkanie Taneczne w Jaśle, I miejsce- Ogólnopolski Przegląd Taneczny w Jedliczu
  113. Podążając za…– 2016 (Foks)
  114. Żabki koncert -2016 (Kijanki)
  115. Kuma kuma kum- 2016 (Kijanki)
  116. Księżniczka i żaby– 2016 (Kijanki)
  117. Na strychu– 2016 (Bieszczadzkie Żabki)
  118. Urodzinowy taniec– 2016 (Mini Żabki)
  119. Detektywki– 2016 (Ropuszki)
  120. Finał 2016 (Wszystkie grupy)
  121. Ku wolności 2016 (Foks)
  122. Żabie zaloty 2016 (duet Weronika Dybaś i Martyna Olszyk) I miejsce- Andrzejkowe Spotkanie Taneczne w Jaśle, II miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Intermedium w Krośnie
  123.  Praca domowa 2016 (solówka Zofia Bechta)  II miejsce- Andrzejkowe Spotkanie Taneczne w Jaśle 
  124.  Siedem grzechów 2017 (Foks) Nagroda Jury Młodzieżowego w Przemyślu
  125. Wystrzałowa kukurydza 2017 (Bieszczadzkie Żabki) I miejsce-  Ogólnopolski Przegląd Taneczny w Jedliczu, Srebrny Kaczy Pląs w Przeglądzie Kaczucha w Krośnie, II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Złote sznurowadła” w Libiążu, I miejsce w Międzynarodowym Festiwalu O Laur Rzecha w Rzeszowie
  126. Sąsiedzi 2017 (Foks) I miejsce- Ogólnopolski Przegląd Taneczny w Jedliczu, III Nagroda  w Międzynarodowym Festiwalu O Laur Rzecha w Rzeszowie
  127. Jeżykowe przygody 2017 (Mini Żabki)- Nagroda Specjalna i Nagroda Jury Młodzieżowego w IV Ogólnopolskim Festiwalu „Taneczne inspiracje” w Biłgoraju, I miejsce- „Tańczowały dwa Michały” w Przemyślu, Wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Intermedium w Krośnie
  128. Nie tylko bąki z łąki 2017 (Kijanki)
  129. Koledzy- za mną 2017 (Bieszczadzkie Żabki)
  130. Sing 2017 (Foks)
  131. Jarzynowa gimnastyka 2017 (Kijanki)
  132. Betters day 2017 (Foks)
  133. Miau 2017 (Mini formacja Bieszczadzkich Żabek) Wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Intermedium w Krośnie