Wszystkie tańce

Antologia tańców  lata 1981-2017

    1. Lajkonik-1981r
    2. Taniec współczesny-1981r
    3. Marsz górniczy -1982r
    4. Była sobie żabka mała -1983r -Konin 83 III miejsce
    5. Furman -1983r
    6. Jarzynowy taniec -1983r -Konin 83 III miejsce
    7. Koniki cyrkowe-1983 r – Konin 83 III miejsce
    8. Krasnoludki -1984 r – Konin 84 I nagroda
    9. Taniec z parasolkami -1984r
    10. Poleczka z jarzynami -1984r
    11. Zaczarowany las -1985r -Konin 85 brazowy aplauz
    12. Zabawa z piłkami -1985r
    13. Czerwony kapturek -1986r-Konin 86 brazowy aplauz
    14. Zaklęcie Sinbada -1986r. -Konin 86 brazowy aplauz
    15. Układ z szarfami -1987r
    16. Wycieczka do ZOO -1987r -Zamosć 87 Puchar Miasta Zamoscia
    17. Krakowiak Kaczuszek – 1987r- Konin88 brazowy aplauz , brazowa jodła Kielce 87
    18. Rock and roll -1987r
    19. Smurfy -1988 r-Konin 88 brazowy aplauz
    20. Szkoła na wesoło -1989r -Zamosć 88 Wyróżnienie
    21. Wkrótce sobota – 1990r- Konin 91 brazowy aplauz ,,Mikołajki 91 laureat
    22. Kapusciane niedole -1990r -Konin 91 brazowy aplauz , Mikołajki 91 laureat
    23. Taniec dyskotekowy -1990r
    24. Bieszczadzka ciuchcia -1991r -Konin 92 wyróżnienie
    25. Dwa wiatry – 1992r
    26. Alibaba -1993r
    27. Urodzinowe prezenty – 1994 r-Konin 94 srebrny aplauz , Tarnów 94 II miejsce
    28. Przygoda latawca -1996r
    29. Alibaba i rozbójnicy -1996r
    30. Parada -1996r
    31. Wesołe potyczki -1997r-Konin 97 wyróżnienie, Mikołajki 97 II nagroda
    32. HIP Hop -1997r
    33. Olimpijskie impresje – 1998r -Mikołajki 98 III nagroda i nagroda jury dziecięcego
    34. Tańczaca stonoga -1998r -Mikołajki 98 II nagroda
    35. W krainie motyli -1998r -Mikołajki 98 III nagroda
    36. Dzikie tango -1999 r-Mikołajki 99 I nagroda, Konin 99,. Gorzów 01 wyróznienie
    37. Dyskoteka u barbi -1999 r -Mikołajki 99 II nagroda
    38. Dico show -1999r -Mikołajki 99 I nagroda
    39. Znaki Zodiaku -2000r -Mikołajki 2000 I nagroda. Konin 2000, Sala kongresowa Warszawa 2000 udział w finale telewizyjnego turnieju tańca, Gorzów 01 Wyróżnienie, Laur Rzecha 01 Wyróżnienie
    40. Czerwono czarne -2000r.- Mikołajki 01 I nagroda ,Konin 02, Laur Rzecha 01 wyróżnienie
    41. Ach te swinki -2001r -Finał w Koninie 02. ,Gorzów Wlk 01 I Nagroda i nagroda Jury dziecięcego,Mikołajki 01 I nagroda/ grand prix/, Kielce ’03 Brazowa miotła , Laur Rzecha 01 -tytuł laureata
    42. Order Usmiechu-2001r/ scena finałowa
    43. Lesne duszki -2001r -Mikołajki 01 I nagroda, Gorzów 03 spotkanie laureatów, Laur Rzecha 01 tytuł laureata
    44. Stworzenie swiata – 2002r -Mikołajki 2001 I nagroda , Laur Rzecha 02 I nagroda
    45. W plastusiowym piórniku -2002r – Laur Rzecha 02 tytuł laureata , Gorzów 03. Mikołajki 03 I nagroda
    46. Shrek 2003r -Kielce 03 brązowa miotła. Laur Rzecha 03 tytuł laureata, Mikołajki 03 I nagroda
    47. Cudowna podróż -2003r
    48. Magiczny kamień -2003r
    49. Między dobrem i złem – 2003 -Laur Rzecha 03 wyróżnienie. Mikołajki 03 Wyróżnienie, Przemysl 04 III nagroda
    50. Jacek i Placek -2004r- Staszów 04 III miejsce, Przemysl 04 I nagroda. Laur Rzecha 04 wyróżnienie, Mikołajki 04 laureat, Jasło 05 I nagroda
    51. Żadza pieniadza -2004r -Staszów 04 II miejsce, Przemysl 04 III nagroda,
    52. Kolorowy swiat -2004r
    53. Agentki-2004
    54. Gdzie ci mężczyzni – /scena finałowa 2004/
    55. Pokaz mody -2004 r-Mikołajki 04 laureat ,Przemysl 05 I nagroda
    56. Zakochane Mrówki -2004r – Mikołajki 04 Nagroda Marszałka województwa, Kielce 05r.srebrna miotła, Laur Rzecha 05r tytuł laureata, Przemysł 05 II nagroda, Jasło 05 I nagroda
    57. Tacy młodzi -2004r
    58. Najlepiej razem -2008
    59. Rok w piosence-2008
    60. Z pułapki-2008 „Rytmiczne plasy”08 Tytuł Lauteata, „Małogoszcz 2008” Tytuł Laureata,Nagroda w Gorzowie na Ogolnopolskim Festiwalu, „O Laur Rzecha 2008” Wyroznienie, „Powiew’09”- wyróznienie
    61. Poscig-2008
    62. Uliczne zabawy-2008
    63. Final 2008-2008
    64. Heca w niebie-2008 „O widły diabła łancickiego’09”- I miejsce, „Powiew ’09 – Wyróznienie, „Mikołajki 08” Wyróżnie Przemyśl- I miejsce,  Andrzejkowe Spotkanie Tancowa%e i nagroda jury dziecięcego
    65. Pozytywka-2009
    66. Nocne zmorki -2007
    67. Ziemia -2007
    68. Strachy na wróble -2007 „O Laur Rzecha 07” Wyróżnienie
    69. Kometa -2007 /scena finałowa/
    70. W krainie bajek-2008-2009
    71. Finał– 2009
    72. Przez różowe okulary-2009 O Laur Rzecha 2009- wyróżnienie, „Tańcowały dwa Michały” 2010- I miejsce i Nagroda jury dziecięcego
    73. Kobieca szafa– 2010 „Powiew” ’10- III miejsce, Małogoszcz 2011 – Dyplom za ekspresję w tańcu
    74. Wiewiórcze psoty– 2010 „Powiew” ’10- II miejsce, Małogoszcz 2011 – Złoty Laureat, „Mikołajkowe Spotkanie Taneczne” 2011 Krosno- II miejsce, „Tańcowały dwa Michały C3d- 2012 (Foks) Nagroda Główna- Mini Art w Miejscu Piastowym, III miejsce- Andrzejkowe Spotkanie Taneczne w Jaśle, III miejsce i nagroda jury młodzieżowego- Mikołajkowe Spotkania Taneczne w Kro%l 2009” w Gorzowie- Tytuł Laureata, „Rytmiczne plasy ’09”-Tytuł Laureata,”O Laur Rzecha ’09”- Tytuł Laureata, „Powiew ’09” -Wyróżnienie, „O widły diabła Łancuckiego’09”- Wyróżnienie, Małogoszcz 2010- Grand Prix, „Tańcowały dwa Michały” 2010 – II miejsce
    75. Marsz krasnoludkow-2009
    76. Finał– 2009
    77. Przez różowe okulary-2009 O Laur Rzecha 2009- wyróżnienie, „Tańcowały dwa Michały” 2010- I miejsce i Nagroda jury dziecięcego
    78. Kobieca szafa– 2010 „Powiew” ’10- III miejsce, Małogoszcz 2011 – Dyplom za ekspresję w tańcu
    79. Wiewiórcze psoty– 2010 „Powiew” ’10- II miejsce, Małogoszcz 2011 – Złoty Laureat, „Mikołajkowe Spotkanie Taneczne” 2011 Krosno- II miejsce, „Tańcowały dwa Michały Przemyśl- I miejsce,  Andrzejkowe Spotkanie Taneczne Jasło 2012-I miejsce
    80. Pod maską– 2010
    81. Finał z Michaelem Jacksonem– 2010
    82. Lunatyczki- 2011, Małogoszcz 2011 – Złoty Laureat, „Powiew” Tarnobrzeg 2011- II miejsce, „Mikołajkowe Spotkanie Taneczne” 2011 Krosno- II miejsce, Jubileuszowy spektaklal „O Laur Rzecha” w Rzeszowie, III miejsce- „Tańcowały dwa Michały” w Przemyślu, Wyróżnienie- Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych w Jedliczu
    83. Siostry – 2012 (duet Zuzanna Buksztel i Klaudia Tkacz)
    84. Na wystawie– 2012 (Mini Żabki)- Nagroda Główna w Przeglądzie w Miejscu Piastowym
    85. Wesołe baranki- 2012 (grupa rytmiczna)
    86. W świecie koralików– 2012( Bieszczadzkie Żabki)
    87. Tajemniczy ogród- 2012 (Foks)
    88. Krecikowy los– 2013 (Mini Żabki) I miejsce- Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych w Jedliczu, Złoty Kaczy Pląs- Kaczucha Krosno, III nagroda- Tarnobrzeski Festiwal Tańca, I miejce-  Intermedium w Krośnie,  I miejsce- Międzynarodowy Festiwal „O Laur Rzecha” w Rzeszowie, I miejsce- Mikołajkowe Spotkania Taneczne w Krośnie, I miejsce- „Tańcowały dwa Michały” w Przemyślu, Nagroda Specjalna, Nagroda jury dziecięcego, Nagroda za doskonałą technikę, Nagroda Burmistrza Biłgoraju- „Taneczne Inspiracje” w Biłgoraju, Wyróżnienie- Taneczny Sabat w Kielcach, III miejsce- Nałęczowski Festiwal Tańca%II miejsce- Międzynarodowy Festiwal Taneczny ” O Laur Rzecha” w Rzeszowie
    89. Kocie zaloty 2013 (Bieszczadzkie Żabki)
    90. Pan Hilary- 2013 (Grupa rytmiczna)
    91. Biała czy mleczna– 2015 (Mini Żabki) I miejsce- VI Ogólnopolskim Festiwalu Powiew w Tarnobrzegu, I miejsce w V Ogólnopolskim Festiwalu Intermedium w Krośnie, III miejsce  w III Ogólnopolskim Festiwalu Tanecznym „Kontrakcja” w Krakowie,  III miejsce w XIII Międzynarodowym Festiwalu O Laur Rzecha w Rzeszowie,  II miejsce w Mikołajkowym Spotkaniu Tanecznym w Krośnie,Nagroda Specjalna w III Og%ucha w Krośnie,  Wyróżnienie w XXII Międzynarodowym Festiwalu Tańca „Przystań dla tańca” w Gorzowie Wielkopolskim. I miejsce Nagroda Prezydenta Miasta Przemyśla- „Tańcowały dwa Michały” w Przemyślu, III miejsce- Międzynarodowy Festiwal Taneczny ” O Laur Rzecha” w Rzeszowie
    92. Budowa wieży w Pizie– 2014 (Foks) III miejsce- „Tańcowały dwa Michały” w Przemyślu,  III miejsce w VII Przeglądzie Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf” w Dębicy
    93. Uwikłana-2015 (Foks) III miejsce  w VII Przeglądzie Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf” w Dębicy
  • Połączenie telefoniczne -2015 (Bieszczadzkie Żabki) Wyróżnienie w XXII Międzynarodowym Festiwalu Tańca „Przystań dla tańca” w Gorzowie Wielkopolskim.
  • W zagrodzie– 2015 (Mini Żabki)
  • Teletubisie- 2015 (Kijanki)
  • Zagraj z nami– 2015 (Bieszczadzkie Żabki)
  • Spotkanie przy studni– 2015 (Foks)  II miejsce w VIII Przeglądzie Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf” w Dębicy, III miejsce- Ogólnopolski Festiwal Tańca „Intermedium”, Wyróżnienie- IV Festiwal Tańca „Kontrakcja” w Krakowie
  • Oceans 2016 (Foks) -II miejsce w VIII Przeglądzie Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf” w Dębicy
  • Niepożądani goście– 2016 (Mini Żabki) Grand Prix- w Przeglądzie Złoty Gryf w Dębicy, II miejsce- „Tańcowały dwa Michały” w Przemyślu, II miejsce- Ogólnopolski Festiwal Tańca „Intermedium” w Krośnie, II miejsce- IV Festiwal Tańca „Kontrakcja” w Krakowie, I miejsce- Ogólnopolski Festiwal Tańca w Pyskowicach, III miejsce- Andrzejkowe Spotkanie Taneczne w Jaśle, II miejsce- Mikołajkowe Spotkanie Taneczne w Krośnie, I miejsce- Ogólnopolski Przegląd Taneczny w Jedliczu
  • Bitwa pod Grunwaldem– 2016 (Bieszczadzkie Żabki) II miejsce- Ogólnopolski Festiwal „Taneczne inspiracje” w Biłgoraju, II miejsce- Andrzejkowe Spotkanie Taneczne w Jaśle, I miejsce- Ogólnopolski Przegląd Taneczny w Jedliczu
  • Podążając za…– 2016 (Foks)
  • Żabki koncert -2016 (Kijanki)
  • Kuma kuma kum- 2016 (Kijanki)
  • Księżniczka i żaby– 2016 (Kijanki)
  • Na strychu– 2016 (Bieszczadzkie Żabki)
  • Urodzinowy taniec– 2016 (Mini Żabki)
  • Detektywki– 2016 (Ropuszki)
  • Finał 2016 (Wszystkie grupy)
  • Ku wolności 2016 (Foks)
  • Żabie zaloty 2016 (duet Weronika Dybaś i Martyna Olszyk) I miejsce- Andrzejkowe Spotkanie Taneczne w Jaśle, II miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Intermedium w Krośnie
  •  Praca domowa 2016 (solówka Zofia Bechta)  II miejsce- Andrzejkowe Spotkanie Taneczne w Jaśle 
  •  Siedem grzechów 2017 (Foks) Nagroda Jury Młodzieżowego w Przemyślu
  • Wystrzałowa kukurydza 2017 (Bieszczadzkie Żabki) I miejsce-  Ogólnopolski Przegląd Taneczny w Jedliczu, Srebrny Kaczy Pląs w Przeglądzie Kaczucha w Krośnie, II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Złote sznurowadła” w Libiążu
  • Sąsiedzi 2017 (Foks) I miejsce- Ogólnopolski Przegląd Taneczny w Jedliczu
  • Jeżykowe przygody 2017 (Mini Żabki)- Nagroda Specjalna i Nagroda Jury Młodzieżowego w IV Ogólnopolskim Festiwalu „Taneczne inspiracje” w Biłgoraju, I miejsce- „Tańczowały dwa Michały” w Przemyślu, Wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Intermedium w Krośnie
  • Nie tylko bąki z łąki 2017 (Kijanki)
  • Koledzy- za mną 2017 (Bieszczadzkie Żabki)
  • Sing 2017 (Foks)
  • Jarzynowa gimnastyka 2017 (Kijanki)
  • Betters day 2017 (Foks)
  • Miau 2017 (Mini formacja Bieszczadzkich Żabek) Wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Intermedium w Krośnie